Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Line
el: Γραμμή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Right to left
el: Δεξιά προς αριστερά

en: Left to right
el: Αριστερά προς δεξιά

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής
