Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Right to left
eo: Dekstre maldekstren

en: Left to right
eo: Maldekstre dekstren
