Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Configure
he: הגדרות

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Line
he: שורה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Color
he: צבע

en: Square
he: רבוע

en: Pattern
he: פורמט

en: Middle
he: אמצע

en: Reverse
he: הפוך

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Round
he: עגל

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Left to right
he: משמאל לימין

en: Upload destination
he: יעד לטעינה
