Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Normal
hu: Általános

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Line
hu: Sor

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Color
hu: Szín

en: Square
hu: Négyzet

en: Pattern
hu: Minta

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Middle
hu: Közép

en: Fill color
hu: Kitöltőszín

en: Reverse
hu: Fordított

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Preset
hu: Beállítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Round
hu: Kerekítés

en: Circle
hu: Kör

en: Right to left
hu: Jobbról balra

en: Left to right
hu: Balról jobbra

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Energy
hu: Energia
