Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Right to left
hy: Աջից ձախ

en: Left to right
hy: Ձախից աջ
