Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Right to left
is: Hægri til vinstri

en: Left to right
is: Vinstri til hægri
