Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Configure
kk: Баптау

en: Color
kk: Түс

en: Right to left
kk: Оңнан солға

en: Left to right
kk: Солдан оңға
