Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ

en: Fill color
kn: ಬಣ್ಣವನ್ನು ತುಂಬಿಸು

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Right to left
kn: ಬಲದಿಂದ ಎಡಕ್ಕೆ

en: Left to right
kn: ಎಡದಿಂದ ಬಲಕ್ಕೆ

en: Energy
kn: ಶಕ್ತಿ
