Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Line
lt: Eilutė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Color
lt: Spalva

en: Square
lt: Kvadratas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Preset
lt: Numatyta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis
