Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Line
mr: रेषा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Color
mr: रंग

en: Right to left
mr: उजवीकडून डावीकडे

en: Left to right
mr: डावीकडून उजवीकडे
