Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Right to left
my: ညာမှဘယ်

en: Left to right
my: ဘယ်မှညာ
