Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: View
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Configure
nl: Instellen

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Line
nl: Lijn

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Color
nl: Kleur

en: Square
nl: Vierkant

en: Pattern
nl: Patroon

en: Stripe
nl: Streep

en: Middle
nl: Midden

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Fill
nl: Vulling

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: File directory
nl: Map

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Round
nl: Afronden

en: Circle
nl: Cirkel

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Bubble
nl: Ballon
