Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Right to left
or: ଡାହାଣରୁ ବାମକୁ

en: Left to right
or: ବାମରୁ ଡ଼ାହାଣକୁ
