Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
