Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Right to left
si: දකුණ සිට වමට

en: Left to right
si: වමේ සිට දකුණට
