Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Configure
sl: Nastavi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Line
sl: Vrstica

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: File directory
sl: Mapa

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost

en: Right to left
sl: Od desne k levi

en: Left to right
sl: Od leve k desni
