Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: View
ta: நோக்குக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Color
ta: நிறம்
