Local video thumbnail (2.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image Style
fr: Style d'image

en: no image style
fr: aucun style d'image

en: Allow download
fr: Autoriser le téléchargement
