Local video thumbnail (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: - None -
uk: - Немає -

en: Custom
uk: Власний

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image Style
uk: Стиль зображення
