Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: - None -
cy: - Dim -

en: Custom
cy: Addasu

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno
