Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Custom
hu: Egyéni

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image Style
hu: Képstílus

en: no image style
hu: nincs képstílus
