Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់
