Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Custom
oc: Personalizat

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a
