Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: - None -
az: - heç nə -

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür
