Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: - None -
ca: - Cap -

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
