Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο
