Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Thumbnail
is: Smámynd
