Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: - None -
nl: - Geen -

en: Custom
nl: Aangepast

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: no image style
nl: geen afbeeldingsstijl
