Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Custom
fa: سفارشی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده
