Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Custom
ar: مخصص

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى
