Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: - None -
be: - Нічога -

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Link image to
be: Спасылка выявы на
