Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: - None -
da: - Ingen -

en: Custom
da: Tilpasset

en: Link image to
da: Link billede til
