Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image Style
de: Bildstil

en: no image style
de: kein Bildstil

en: Allow download
de: Download zulassen
