Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar
