Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Custom
ru: Собственная

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image Style
ru: Стиль изображения
