Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku
