Local video thumbnail (2.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Custom
tr: Özel

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer
