Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Custom
et: Kohandatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Link image to
et: Lingi pilt
