Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa
