Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Custom
it: Personalizzato

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Link image to
it: Collega immagine a
