Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: - None -
cs: - Nic -

en: Custom
cs: Vlastní

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na
