Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: File
es: Archivo

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Custom
es: Personalizado

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Link image to
es: Vincular imagen a
