Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: - None -
he: - ללא -

en: Custom
he: מותאם

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע
