Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
