Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
