Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Custom
lt: Savitas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
