Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Custom
pt: Personalizado

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Link image to
pt: Ligar imagem a
