Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: - None -
vi: - Không -

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới
