Locale Download (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Checking translations
he: בדיקת תרגומים

en: Error checking translation updates.
he: שגיאה בעת עדכון התרגומים.

en: Error importing translation files
he: שגיאה ביבוא קבצי תרגום

en: Updating translations.
he: עדכון תרגומים
