Locale Download (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Checking translations
tr: Çeviriler denetleniyor

en: Error checking translation updates.
tr: Çeviri güncellemeleri denetlenirken hata oluştu.

en: Error importing translation files
tr: Çeviri dosyaları içe aktarılırken hata oluştu

en: Updating translations.
tr: Çeviriler güncelleniyor.
